no to zaczynamy …

Dzień dobry.  Albo dobry wieczór. W końcu Internet jest całodobowy.

To mój pierwszy wpis na blogu, więc przede wszystkim wypada się przywitać. Przywitać i przedstawić. Trochę się czuję jeszcze niepewnie stawiając tu pierwsze kroki. Ale podobno najtrudniejszy ten pierwszy krok…

Nazywam się Aleksandra Gajewska, ale nikt, kto mnie bliżej zna nie nazywa mnie Aleksandrą. A ja chcę, żebyśmy się bliżej poznali, więc będę się podpisywać tak, jak mówią do mnie przyjaciele. Ola.

A więc jestem Ola. I jestem straszną gadułą, z którą to wadą walczę ze skutkiem niezmiennie mizernym, aczkolwiek dzielnie i od lat. Moi znajomi odetchną może z ulgą w nadziei, że część mojego gadulstwa znajdzie swoje ujście na blogu. Nie obiecuję :)

A pisać chcę o wszystkim. O tym co mnie wzrusza, przejmuje, denerwuje, cieszy. Chcę się z Wami dzielić swoimi pomysłami, wątpliwościami i radościami.

Zacznę jednak od podziękowań.

Nigdy się nie odważyłam pisać bloga, nigdy, dopóki nie poznałam pewnej fantastycznej dziewczyny, której niezwykła energia dodała mi odwagi. I która stworzyła tę stronę. Dziękuję Ci, Eva, jesteś wielka!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.